The Elder Scrolls: Legends – pierwszy gameplay

0

Bethesda próbuje sił w nietypowym dla siebie gatunku.

Karcianki ostatnimi czasy stały się popularnym i dochodowym biznesem. Z pewnością te słowa mogą potwierdzić dwie firmy – Blizzard (Heartstone: Heroes of Warcraft) oraz Wargaming (World of Tanks: Generals). Twórcy serii The Elder Scrolls również postanowili wykorzystać swoje uniwersum do stworzenia własnej wirtualnej gry karcianej. Legends zostało zapowiedziane na ubiegłorocznych targach E3, ale dopiero teraz możemy obejrzeć pierwszy fragment rozgrywki.

Grze nie brakuje efektownej oprawy wizualnej oraz widowiskowych animacji. Dzięki temu można odnieść wrażenie obcowania z grą turową, aniżeli zwykłą karcianką. Jeśli zainteresowała Was najnowsza produkcja Bethesdy, to od wczoraj istnieje możliwość dołączenia do zamkniętych beta testów. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie gry i czekać na odzew producenta. Należy jednak pamiętać, że klucze dostają tylko wybrani.

The Elder Scrolls: Legends dostępny będzie na urządzeniach mobilnych oraz komputerach osobistych. Data premiery w chwili obecnej pozostaje tajemnicą. Pewne jest natomiast, że nie odbędzie się w najbliższym czasie, ponieważ Bethesda planuje testować wczesną wersję gry jeszcze przez kilka miesięcy.

Źródło: Legends Bethesda

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz