Data premiery pierwszego DLC do Fallouta 4

0

Już niedługo zbudujemy własnego metalowego przyjaciela.

Miesiąc temu Bethesda zapowiedziała, że w najbliższym czasie udostępnione zostaną trzy płatne DLC dedykowane czwartej odsłonie Fallouta. Jeden z nich miał trafić do sprzedaży w marcu i tak faktycznie się stanie. Poznaliśmy właśnie oficjalna datę premiery Automatrona.

Pierwsze duże rozszerzenie zadebiutuje 22 marca bieżącego roku. Fabuła dodatku będzie się opierała na postaci szalonego Mechanika, który najechał na Wspólnotę wykreowanymi przez siebie robotami. Główny bohater żeby miec jakiekolwiek szanse z groźnym przeciwnikiem, również będzie mógł stworzyć własną, porządnie uzbrojoną maszynę.

Kolejne rozszerzenie Wasteland Workshop dostępne będzie w kwietniu, a Far Harbor w maju. Na tę chwilę dokładne daty premier są nieznane. DLC będą współpracowały ze wszystkimi dostępnymi wersjami Fallouta 4, czyli PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz