Czy tegoroczny Blizzcon będzie Diablo gorący?

0

Ciekawa zapowiedź od menedżerki społeczności.

Diablo 3 było jednym z bardziej wyczekiwanych hitów tej dekady… i niemałym zawodem. Gra, która miała wypełnić pustkę po starusieńkim Diablo II rzuciła nam dziwnie mangową bohaterkę, tandetną fabułę i nienawidzony przez wszystkich dom aukcyjny, który z polowania na nowe przedmioty zrobił sporą kpinę. Przez kolejne lata od premiery Blizzard podrzucał do gry co raz to nowe pomysły – po usunięciu aukcji wjechały nowe poziomy trudności, sezony, całkiem udany dodatek i Diablo, przynajmniej dla tych, którzy mieli jeszcze trochę dobrej woli, ożyło. Potem zdarzyły się potknięcia, jak nieszczęsny nekromanta, a wielu czeka już po prostu na następną część. Być może idzie właśnie koniec czekania.

Wideo, które widzicie powyżej sporo obiecuje już samym tytułem, choć w minutowym nagraniu słyszymy najpierw o zmianach w sezonach i wprowadzeniu motywów przewodnich od sezonu numer 14… później jednak mowa o „kilku projektach”, związanych z serią, które są obecnie na tapecie producentów z Blizzarda. Kluczowa jest tu liczba mnoga, która zdaje się potwierdzać wcześniejsze plotki – prawdopodobnie poza „czwórką” w planach jest także pełnoprawne MMO osadzone w świecie Sanktuarium. Więcej informacji mamy poznać w dalszej części tego roku, można więc bezpiecznie założyć, że największe fajerwerki czekają nas na Blizzconie.

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz