Cyberpunk 2077 będzie „prawdziwym RPG”, ambitniejszym niż Wiedźmin 3

0

Równie prawdziwym, co poprzednie gry Czerwonych

Podczas seminarium o gamingu organizowanego przez  bank inwestycyjny Pareto Securities prezes CD Projekt Red, Adam Kiciński powiedział, że studio mierzy by uczynić z Cyberpunka 2077 prawdziwy blockbuster, większy i ambitniejszy od Wiedźmina 3. Nie chodzi tu tylko o skalę, ale o to, że Cyberpunk ma się stać kolejną dużą marką w rękach Czerwonych. Czy mamy w takim razie oczekiwać komiksów, książek i Netflixowych seriali? Cóż, zobaczymy. Całość panelu z Kicińskim i dyrektorem finansowym, Piotrem Nielubowiczem znajdziecie poniżej, w nagraniu od Finwire.tv. Polska część 8-godzinnego seminarium zaczyna się w 3 godzinie:

W trakcie prelekcji dowiedzieliśmy się także, że gry CD Projektu Red świetnie sprzedają się na GOG.com, jednak mimo doskonałych wyników, Cyberpunk 2077 ukaże się także na Steamie. Warto również przypomnieć, że studio zamierza pokazać się na tegorocznych targach E3, gdzie prawdopodobnie zobaczymy „żywą” wersję nadchodzącej gry.

Źródło: vg247

 

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz