Batman: Return to Arkham ukaże się później

0

Wydawca ogłosił, że kolekcja zaliczy poślizg.

Zapowiedziana niedawno kolekcja Batman: Return to Arkham, w skład której wchodzą odświeżone wersje Arkham Asylum i Arkham City, miała trafić na konsole ósmej generacji 26 lipca. Warner Bros. ogłosił jednak, że ukaże się ona później. Nowa data premiery jest na razie nieznana.

Po zapoznaniu się z postępami projektu, zespół WB Games postanowił opóźnić premierę Batman: Return to Arkham, aby dać ekipie Virtuos Games więcej czasu na dopieszczenie obu gier. Nie mamy na razie daty premiery, ale bądźcie pewni, że poznacie ją, kiedy zyskamy pewność, że gra będzie gotowa na czas. Wiemy, że to wielkie rozczarowanie, ale czujemy, że dodatkowy czas pozwoli zespołowi na stworzenie jak najlepszych gier dla naszych fanów – czytamy na oficjalnym forum.

Bezpośredni powód opóźnienia premiery mogą stanowić negatywne opinie fanów na temat efektów prac studia Virtuos Games. Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City powstały w oparciu o silnik Unreal 3, natomiast odświeżone wersje odtworzone zostały w silniku Unreal 4. Mimo to w porównaniach grafiki starsze wersje wypadały niejednokrotnie o niebo lepiej.

Źródło: Warner Bros.


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz