Batman: Return to Arkham potwierdzone

0

Kolekcja zmierza na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia jakoby studio Warner Bros. przygotowywało kolekcję Batman: Return to Arkham, składającą się z odświeżonych wersji gier Arkham Asylum i Arkham City, która 26 lipca bieżącego roku trafi na konsole ósmej generacji. Opublikowano też zwiastun:

Oryginalne gry powstały w oparciu o silnik Unreal 3, odświeżone wersje odtworzone zostały natomiast w silniku Unreal 4. Spodziewajcie się poprawionej oprawy graficznej, ładniejszych modeli postaci i środowisk oraz lepszego oświetlenia, cieni i efektów.

Oprócz gier Arkham Asylum i Arkham City, kolekcja Batman: Return to Arkham zawierała będzie również wszystkie dodatki, które pojawiły się po premierze obu gier i wchodziły w skład edycji Game of the Year. Cena zestawu ustalona została na poziomie 50 euro. Skusicie się?

Źródło: Gamespot


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz