13-minut z Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

0

PlayStation opublikowało w sieci nowy materiał wideo z gry.

Do premiery Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, pierwszego samodzielnego dodatku do Uncharted 4: Kres Złodzieja, pozostał niespełna miesiąc. Nie dziwi więc wcale wysyp materiałów, które mają promować najnowszą grę studia Naughty Dog. Sony opublikowało w sieci 13-minutowy film z rozgrywki:

Bohaterkami Zaginionego Dziedzictwa są doskonale znana fanom poprzednich części Chloe Frazer i Nadine Ross, które wyruszają w Ghaty Zachodnie, aby odnaleźć zaginione miasta Imperium Hoysala. Nowy materiał wideo prezentuje obie heroiny i skupia się na głównych aspektach rozgrywki.

Kilka dni temu studio Naughty Dog ogłosiło, że Uncharted: Zaginione Dziedzictwo weszło w fazę gold, co oznacza, że gra została ukończona, a jej ostateczna wersja wysłana do tłoczni. Nic więc nie zagrozi już sierpniowej premierze. Więcej na temat Zaginionego Dziedzictwa przeczytacie w zapowiedzi Łukasza.

Źródło: Sony

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz