Zwiastuny remasterów obu części Marvel Ultimate Alliance

0

Drużyna ponownie w komplecie.

Przedwczoraj pisałem o zapowiedzi odświeżonych tytułów z serii Marvel Ultimate Alliance, a już dzisiaj mam dla Was dwa świeżutki zwiastuny, które zostały opublikowane wraz z premierą gier.

Zarówno Marvel: Ultimate Alliance i Marvel: Ultimate Alliance 2 będą standardowymi remasterami, bez żadnych dodatkowych opcji czy rozwiązań. Poniższe filmy pokazują, że delikatnie podkręconą oprawę wizualna, ale i tak nie ma co liczyć na pokaz fajerwerków. Przypominam, że kupując oddzielnie poszczególny tytuł zapłacimy 40 dolarów, natomiast decydując się na komplet wyłożymy 60 dolarów. Kogoś zdecydowanie poniosło podczas ustalania cen.

Premiery obu odświeżonych gier odbyły się wczoraj. Produkcje dostępne są na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz