Zwiastun Space Hulk: Deathwing

0

Kosmiczni Marines ruszają do boju.

Serwis IGN opublikował niedługi zwiastun gry Space Hulk: Deathwing, w którym możemy przyjrzeć się stylowi walki, przeciwnikom oraz przykładowym lokacjom. W poniższym materiale wideo zawarto również kilka interesujących faktów na temat produkcji firmy Streum on Studio.

Z filmu wynika, że w grze będziemy odpierać ataki niebezpiecznych przedstawicieli obcych ras, znajdujących się na tytułowym Space Hulku. W tym celu tworzymy czteroosobowe drużyny Kosmicznych Marines, z czego załoga może być kontrolowana zarówno przez graczy, jak i sztuczną inteligencję. Podczas walki istotną rolę ma odgrywać pancerz bohatera, który będzie można odpowiednio modyfikować oraz ulepszać.

Miłośnicy uniwersum 40,000 mogą liczyć na masę easter eggów oraz ukrytych sekretów. Za warstwę fabularną i wszystkie smaczki odpowiadać będzie Gavin „Gav” Thorpe, mający na koncie masę opowiadań poświęconych Warhammerowi.

Space Hulk: Deathwing tworzony jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja powinna trafić do sprzedaży w bieżącym roku, jednakże dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: IGN

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz