Zwiastun kinowej adaptacji Tomb Raidera

0

Panna Croft ma przekichane.

Tomb Raider to znana wszystkim graczom seria, której popularność wzrasta w okolicach sylwestra. Cykl został już kiedyś przeniesiony na ekrany kin, a w rolę głównej bohaterki wcieliła się ponętna Angelina Jolie. Czasy trochę się zmieniły, łącznie ze standardami co do przedstawiania kobiet w grach i kinach, dlatego po latach postanowiono na nowo zerkanizować przygody Lary Croft. Tym razem w panią archeolog wcieliła się Alicia Vikander.

Z niecierpliwością wyczekiwałem zwiastuna nowej wersji „Tomb Raidera”, ponieważ uwielbiam oglądać Vikander na dużym ekranie (polecam film „Ex Machina”). Niestety, na tę chwilę trochę przeraziła mnie słaba jakość efektów i nagromadzenie czerstwych dialogów. Liczę na to, że produkcja będzie oferowała trochę lepszą rozrywkę niż wydany w tym roku Assassin’s Creed.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz