Zapowiedziano Battlefield 1

0

Call of Duty: Infinite Warfare ma mocnego konkurenta.

Zgodnie z zapowiedzią, Electronic Arts i DICE pokazały kolejną część serii Battlefield. Ta przeniesie graczy na pola bitwy I wojny światowej. Musicie przyznać, że to miła odmiana po coraz bardziej futurystycznych i oderwanych od rzeczywistości strzelankach ostatnich lat.

Battlefield 1 rzuci graczy w różne regiony świata, odwiedzimy między innymi Alpy, francuskie miasteczko, arabskie pustynie i okopy frontu zachodniego. Zasiądziemy za sterami czołgów i samolotów, a nawet przejedziemy się konno. Pojawi się też opcja modyfikowania broni. Tryb wieloosobowy pozwoli na udział w bitwach dla maksymalnie 64 graczy.

Kolejna część serii trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Battlefield 1 powstaje w oparciu o technologię Frostbite 3. Każdy, kto zapisze się do programu Insider na oficjalnej stronie internetowej gry, ma szansę na otrzymanie wcześniejszego dostępu do otwartych testów beta.

Źródło: Electronic Arts


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz