Zapowiedziano Assassin’s Creed Identity

0

Tytuł trafi na urządzenia przenośne firmy Apple.

Ubisoft ogłosił, że jeszcze w tym miesiącu światło dzienne ujrzy Assassin’s Creed Identity. Producent opisuje tytuł jako pierwszą w obrębie serii mobilną grę Action-RPG. Jednocześnie będzie to kolejna część sagi, której akcja przeniesie nas do Włoch doby Renesansu.

W grze stworzymy własnego Asasyna i podejmiemy się różnorodnych misji w lokacjach, takich jak Rzym, czy Florencja. Do naszej dyspozycji oddane zostaną cztery klasy postaci: Berserker, Cieniste Ostrze, Oszust i Złodziej. Podczas zabawy będziemy awansować w szeregach Bractwa.

Sterowanie nie ograniczy się wyłącznie do ekranu dotykowego, tytuł zaoferuje wsparcie również dla podwójnego wirtualnego drążka, czy gamepada. Identity wykorzystuje silnik Unity, który pozwolił na uzyskanie oprawy graficznej na poziome rzadko spotykanym na urządzeniach przenośnych.

Premiera Assassin’s Creed Identity zaplanowana jest na 25 lutego. Aby móc zagrać, niezbędny jest iPhone 5 lub iPad 3 z systemem operacyjnym iOS 7 lub nowszym. Na razie nie wiadomo, czy tytuł trafi na urządzenia przenośne działające pod kontrolą Androida i Windowsa.

Źródło: All Games Beta

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz