Xbox One ma nowy kontroler bezprzewodowy

0

Poznajcie Xbox Wireless Controller – Recon Tech Special.

Microsoft oficjalnie zaprezentował nowy kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox One. Xbox Wireless Controller – Recon Tech Special, bo tak brzmi jego pełna nazwa, na tle „rodzeństwa” wyróżnia się wojskową stylistyką, „diamentowym” zdobieniem uchwytów i ciemnoszarym kolorem.

Jeżeli chodzi o specyfikację techniczną, to nowy kontroler ma dwukrotnie większy zasięg od standardowego, wyposażony został też w usprawniony krzyżak i wejście jack na słuchawki. Gamepad wspiera aplikację Xbox Accessories, która pozwala m.in. na zmianę mapowania przycisków.

Premiera Xbox Wireless Controller – Recon Tech Special zaplanowana jest na 25. kwietnia. Kontroler wyceniony został na 69,99 dolarów, czyli mniej więcej 270 złotych. Wygląda na to, że Microsoft chce zapełnić wolą przestrzeń pomiędzy podstawową wersją kontrolera, a Elite.

Nasza ocena: 5/5

Źródło: Microsoft

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz