Wojownicze Żółwie Ninja bohaterami widowiskowego zwiastuna

0

„Cowabunga!” – jedyne słowo idealnie podsumowujące najnowszy trailer.

W połowie lutego bieżącego roku do Sieci trafił materiał wideo przedstawiający Leonardo w akcji. Tymczasem studio Platinium Games odpowiedzialne za Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan opublikowało dynamiczny zwiastun, skupiający się na zaprezentowaniu głównych bohaterów oraz ich największych przeciwników.

W grze pojawią się klasyczne postacie występujące między innymi w serialu animowanym emitowanym w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. W bieżącym roku do kin trafia kolejna filmowa produkcja bazująca na komiksach o Żółwiach Ninja. Nie będzie ona miała za wiele wspólnego z dziełem Platinum Games, które próbuje raczej uzyskać własny styl i charakter. Poniższy zwiastun udowadnia, że obrany przez producenta kierunku powinien wyjść grze na dobre.

Wraz ze zwiastunem ujawniono oficjalną datę premiery. Mutants in Manhattan trafi do sprzedaży 24 maja 2016 roku. Tytuł dostępny będzie na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One oraz konsolach poprzedniej generacji.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz