Wojenne symulatory lotnicze

1

ACE COMBAT: Assault Horizon

Konflity zbrojne to jedne z najpopularniejszych gruntów pod produkcję gier wideo. Wirtualne symulatory pola bitwy można już liczyć w tysiącach, a przybierają one najróżniejsze formy.

Najatrakcyjniejszym podgatunkiem takich gier są naturalnie pierwszoosobowe strzelanki oferujące nam „bezpośrednie” uczestnictwo w wirtualnych konfliktach. Z czasem jednak żywot komputerowego żołnierza piechoty staje się nużący i mało efektywny. Z pomocą przychodzą wówczas wszelkiego rodzaju pojazdy opancerzone. O ile jednak wojenne pojazdy naziemne względnie łatwo jest opanować, tak powietrzne maszyny bojowe potrafią wymagać od nas sporo zaangażowania. Ale jaki to gracz, który nie lubi podejmować wyzwań? Zachęcamy Was do zapoznania się z naszym zestawieniem najciekawszych gier lotniczych!

1 2 3 4 5 6
Adam Szymański

Gracz od piątego roku życia, gdy brat pozwalał mu pogrywać na Commodore 64 oraz Amidze. Przez lwią część życia zagorzały pecetowiec, niestroniący jednak od konsol. Miłośnik otwartych światów i rozwiązań społecznościowych w grach wideo. Obecnie zakochany w marce Nintendo.

Dyskusja1 komentarz

  1. World of Warplanes nie jest symulatorem. To jest gra zręcznościowa. Wątpię żeby jakikolwiek symulator posiadał śmieszne paski zdrowia na np. samolotach.

Zostaw komentarz