Uncharted 4 bije pierwsze rekordy

0

Wyniki sprzedaży robią wrażenie.

Sony ogłosiło właśnie, że w ciągu pierwszego tygodnia Uncharted 4 sprzedało się w liczbie 2.7 milionów egzemplarzy. Najnowsza odsłona popularnej serii pobiła pierwszy rekord. Uncharted 4 stało się najszybciej sprzedającą się grą firmy na PlayStation 4 w Ameryce Północnej.

Składamy ogromne gratulacje Naughty Dog za to niewiarygodne osiągnięcie. Sukces gry jest świadectwem kalibru zespołu Naughty Dog i jego niezachwianego oddania fanom – czytamy na oficjalnym blogu PlayStation.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w najnowszą odsłonę serii Uncharted, a zastanawiacie się nad zakupem, zachęcamy do lektury naszej recenzji. Łukasz wystawił grze najwyższą ocenę – „Nathan Drake nie mógł sobie wymarzyć lepszego zwieńczenia historii”.

Źródło: PlayStation Blog

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz