To już pewne – Red Dead Redemption 2 na dwóch dyskach Blu-Ray

1

Plotki okazały się być prawdziwe.

W ostatnim czasie świat obiegła informacja, jakoby pudełkowe wydanie Red Dead Redemption 2 miało oferować aż dwie płyty blu-ray z grą. Rockstar nabrał jednak w tej sprawie wody w usta i brakowało oficjalnego komentarza na ten temat. Potwierdzenie jednak ostatecznie trafiło do nas z innego źródła.

W sieci więc znalazło się najpierw zdjęcie japońskiego box-arta dla tej produkcji, na którego odwrocie widać informację na temat dwóch dysków znajdujących się w pudełku. O ile jednak to jeszcze można było traktować z odrobiną dystansu, tak zdjęcie opublikowane na Twitterze kanadyjskiego YouTubera o ksywce Kofi zdaje się rozwiewać wszelkie wątpliwości.

Wygląda więc na to, że posiadacze pudełkowej wersji Red Dead Redemption 2 mogą się już szykować na żonglerkę płytami. „Data Disc” prawdopodobnie odpowiadał będzie za proces instalacji, podczas, gdy ten sygnowany napisem „Play Disc” okaże się niezbędny do uruchomienia samej aplikacji. To wszystko pokrywa się też z informacjami na temat tego, ile RDR2 będzie zajmować miejsca na dysku. Produkcja Rockstar Games zajmie około 99 giga na PlayStation 4, podczas gdy port na Xboksa One wymagał będzie 107 giga wolnej przestrzeni.

Źródło: Eurogamer.net


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz