Szykujcie potrfele – Gabe Newell idzie do was z promocjami

0

Nadchodzi czas próby dla portfeli.

Jak co roku, w każde lato Valve rozpoczyna swoją kampanię promocyjną. Na Steam pojawi się więc ogromna ilość przecen i nierzadko okazywało się, że były to naprawdę atrakcyjne oferty. Nie inaczej będzie w tym roku. A teraz wiadomo już kiedy konkretnie portfele PeCetowych graczy zostaną wystawione na próbę.

Steam Summer Sale wystartuje dosłownie za chwilę, bo już dziś, o 19stej naszego czasu. Można więc już szykować się na uzupełnienie swojej Steamowej biblioteki. Będzie też szansa, aby zdecydować się na zakup przepustek sezonowych lub pojedynczych dodatków do danych produkcji, gdyż najprawdopodobniej w ramach letniej wyprzedaży, również będą dostępne w bardzo przystępnych cenach. Na ten moment zagadką pozostaje tylko, które produkcje będą w ramach Steam Summer Sale przecenione.

Szanowni posiadacze gamingowych komputerów osobistych – to będzie wielka próba dla waszych portfeli. Będzie bardzo wiele pokus, tego możemy być pewni. Ja tylko, w ramach obywatelskiego obowiązku, przypominam, że musicie pamiętać o rozsądku. Miejcie z tyłu głowy, że wciąż musicie coś jeść i z czegoś opłacić rachunki. Powodzenia!

Źródło: Trusted Reviews


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz