System Schock trafi również na PlayStation 4

0

Niestety, data premiery trochę zawodzi.

Kilka dni temu Dawid pisał o tym, że reebot System Shocka zebrał wymaganą kwotę na Kickstarterze, co oznaczało, że produkcja pojawi się na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox One. Zbiórka trwa jeszcze przez kilka dni, ale jej twórcy są na tyle zadowoleni, że już teraz zapowiedzieli wersję na PlayStation 4.

Potwierdzeniem tych rewelacji jest oficjalny zwiastun udostępniony na oficjalnym kanale PlayStation. Niestety, edycja na platformę Sony trafi do sprzedaży trochę później niż inne wydania. Posiadacze pecetów i sprzętu Microsoftu w grę zagrają już w 2017 roku, natomiast użytkownicy PlayStation 4 będą zmuszeni poczekać do początku 2018 roku.

Z jednej strony jest to bardzo dobra informacja, ale z drugiej wzbudza pewne obawy. Reebot już teraz nie wygląda najlepiej graficznie, a za dwa lata to uczucie z pewnością jeszcze bardziej się pogłębi. Gra wiele by zyskała, gdyby współpracowała z goglami PlayStation VR, co – mam nadzieję – jest brane pod uwagę.

Źródło: VG24/7

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz