Surface Book wyprzedany

0

Zainteresowanie urządzeniem przekroczyło wszelkie oczekiwania.

Surface Book okazał się jednym z najciekawszych urządzeń zaprezentowanych przez Microsoft od dawna. Świadczy o tym najlepiej liczba zamówień przedpremierowych, która była tak duża, że na pewien czas wyczerpała pulę dostępnego sprzętu.

Największą popularnością cieszy się najdroższy wariant Surface Booka wyceniony na 2699 dolarów, który wyposażony został w procesor i7 Intela, 16 GB RAM-u i 512 GB pamięci. Wysyłka rozpocznie się za niespełna dwa tygodnie – 26 października.

Surface Book
Surface Book wyprzedany, za: Windows Central

Wygląda na to, że Surface Book ma szansę podkopać rynkową pozycję MacBooków Pro. Czy tak się rzeczywiście stanie? Czas pokaże. Więcej na temat urządzenia znajdziecie w naszej relacji z nowojorskiej konferencji prasowej Microsoftu.

Źródło: Windows Central

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz