Street Fighter V – zwiastun trybu fabularnego

0

Gra w końcu wygląda tak jak należy.

Kilka dni temu pisałem o ogłoszeniu przez Capcom daty premiery długo wyczekiwanego trybu fabularnego do piątej odsłony Street Fightera. Zgodnie z obietnicą, od dzisiaj dostępna jest darmowa aktualizacja, która wzbogaca grę o brakującą zawartość.

Z tej okazji producent przygotował zwiastun przedstawiający w skrócie wydarzenia z kampanii dla pojedynczego gracza. Tryb fabularny został zatytułowany „A Shadow Falls” i opowie o wydarzeniach rozegranych pomiędzy trzecią a czwartą częścią serią. Historia skupi się na walce złowrogiej organizacji Shadaloo z nieustraszonymi World Warriors.

Street Fighter V trafił do sprzedaży 16 lutego bieżącego roku. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 4. Więcej o grze przeczytacie w recenzji mojego autorstwa.

Źródło: VG24/7

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz