Street Fighter V – prezentacja trybów gry

0

Najnowsza odsłona serii nie powinna cierpieć na brak zawartości.

Jeszcze w tym miesiącu miłośnicy bijatyk będą mogli wcielić się w ulubionych bohaterów z serii Street Fighter. Z najnowszego zwiastuna udostępnionego przez producenta wynika, że tytuł zaoferuje użytkownikom bogatą zawartością, która z pewnością przyciągnie graczy na wiele godzin.

Oprócz zwykłych pojedynków, będziemy mogli wziąć udział w samouczku, rozbudowanym trybie fabularnym oraz w trybie przetrwania. Na tym jednak się nie skończy. Capcom zadbał, żeby nie czuć się osamotnionym, dlatego możemy liczyć na duże wsparcie rozgrywek internetowych. Całość została dokładnie omówiona w poniższym materiale.

Street Fighter V zadebiutuje na świecie 16 lutego 2016 roku. W Polsce gra dostępna będzie dwa dni później. Produkcja tworzona jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 4.

Źródło: YouTube

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz