Street Fighter – nowe postacie jako DLC

0

Capcom zadba o regularne aktualizowanie listy wojowników.

Producent Street Fighter V, Koichi Sugiyama zdradził dokładną listę postaci, które dołączą w przyszłości do gry. Poinformował również, z jaką częstotliwością będą udostępniani nowi bohaterowie oraz w jaki sposób ich zdobędziemy.

Pojawi się sześciu dodatkowych wojowników – Alex, Guile, Ibuki, Balrog, Uriena i Juri. Capcom planuje sprzedawać każdą z postaci osobno, prawdopodobnie co dwa miesiące od premiery produkcji. Bohaterów będzie można kupić przy pomocy prawdziwych pieniędzy lub odblokować dzięki „Fight Money”, pozyskiwanych za wykonywanie wyzwań oraz prowadzenia potyczek z innymi przeciwnikami (zarówno online, jak i offline).

Street Fighter V zadebiutuje na świecie 16 lutego 2016 roku. W Polsce gra dostępna będzie dwa dni później. Produkcja tworzona jest z myślą o platformach PC oraz PlayStation 4.

Źródło: WCCF Tech

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz