Steven Seagal w World of Warships

0

Bohater filmów akcji został kapitanem.

Steven Seagal miał różne doświadczenia z okrętami w przeszłości, ale jedno jest pewne – nauczył się o nich paru rzeczy. Teraz wyrusza na morza World of Warships i każdy gracz może mieć go za swojego kapitana.

Ale Steven Seagal nie wsiądzie na byle łajbę z pierwszym lepszym szczurem lądowym… W wydarzeniu, które potrwa od 14 grudnia, musisz dowieść swoich umiejętności. Najpierw twoje konto w grze musi osiągnąć poziom 10-ty, a następnie trzeba wykonać specjalną misję: zdobyć 77.000 punktów doświadczenia. Można to osiągnąć w dowolnych bitwach: losowych, rankingowych, kooperacyjnych. Po przekroczeniu tego progu Steven Seagal zostanie dodany do Twojej listy kapitanów w World of Warships!

A teraz zamknij oczy i pomyśl, co możecie wspólnie osiągnąć… z jego dekadami doświadczenia w walce, z jego charakterystycznym głosem i aurą spokoju? Z nim na pokładzie będziesz potężny niczym kolejny bohater filmów akcji! Steven Seagal jeszcze nie skończył z World of Warships… Możecie oczekiwać fantastycznej zawartości w niedalekiej przyszłości!

Źródło: Wargaming.net [materiały prasowe]


Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz