Śródziemie: Cień Wojny doczekało się gry mobilnej

0

Obejrzyj zwiastun premierowy.

Na niespełna dwa tygodnie przed premierą gry Śródziemie: Cień Wojny światło dzienne ujrzała wersja na iOS i Androida. Mobilka ta jest strategią czasu rzeczywistego, w której bohaterowie znani z książek J.R.R. Tolkiena i filmów Petera Jacksona rzucą wyzwanie samemu Władcy Ciemności, Sauronowi.

W przenośnej wersji gry Celebrimbor wykuł nowe Pierścienie Władzy, a naszym zadaniem jest znalezienie jak największej ich liczby i wykorzystanie ich do wzmocnienia kierowanych przez nas postaci, wśród których znaleźli się nie tylko Celebrimbor i Talion, ale także Gandalf, Gimli czy nowa wersja Sheloby.

Nie mogło zabraknąć też systemu Nemesis, z którego zasłynęła poprzednia część gry, a który rozwinięty został w najnowszej odsłonie. Orkowie będą pamiętali swoich przeciwników, będzie ich można zabić lub zaciągnąć do swojej armii. W mobilnej wersji gry obecne są opcjonalne mikrotransakcje.

Źródło: Apple App Store, Google Play Store

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz