Sony obiecuje, że mamy na co czekać na PS4

1

Lista 14 ekskluzywnych tytułów, coś dla każdego.

Sony przygotowało listę czternastu tytułów, które zobaczymy tylko na platformie PlayStation 4 i nie ma co ukrywać, prezentuje się ona naprawdę imponująco. Niemal wszystkie reklamowane produkcje opatrzono trailerami, część ma już potwierdzone daty premiery i ukaże się w tym roku, każda oferuje jednak coś unikalnego.

 

Wśród gier znajdziemy najbardziej oczywiste, bardzo wyczekiwane tytuły, takie jak Detroit: Become Human, God of War, Death Stranding czy Marvel’s Spider-man, to jednak nie wszystko. Na liście pojawiła się interaktywna opowieść, Erica, wciąż mocno tajemniczy Ghost of Tsujima (którego trailer widzicie powyżej) i multiplayerowa, VRowa strzelanka – Firewall Zero Hour. Cały pakiet pokazuje, że najbliższe miesiące zaoferują coś dla każdego fana Sony, niezależnie od tego, czy szuka akcji, zabawy w wirtualnej rzeczywistości czy interaktywnej przygody.

Źródło: PlayStation Blog US

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz