Smartfon Pepsi

0

Koncern potwierdza doniesienia.

Od kilu dni w Internecie krążą plotki mówiące, że Pepsi chce wypuścić na rynek własny smartfon. Chociaż brzmi to nieprawdopodobnie, koncern właśnie potwierdził doniesienia. Z dwóch powodów nie powinniśmy jednak nadmiernie ekscytować się tą informacją.

Pepsi ma zamiar udzielić swoją licencję producentom smartfonów, podobnie jak ma to miejsce w przypadku globalnie dostępnych akcesoriów i odzieży sygnowanych logiem koncernu. Poza tym urządzenie ma być dostępne jedynie w Chinach, przynajmniej na razie.

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że smartfon zostanie wyposażony w 5.5-calowy ekran Full HD, procesor MediaTek MT6592, 2 GB RAM-u, 13-megapikselowy aparat główny, 5-megapikselowy aparat przedni, akumulator o pojemności 3000 mAh i Androida 5.1.

Źródło: Pepsi via Ubergizmo

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz