Sieciowy spin-off Legacy of Kain w koszu

0

Nosgoth został pogrzebany przez brak zainteresowania.

Prace nad darmową sieciówką Nosgoth, która rozgrywa się w popularnym uniwersum kultowej serii Legacy of Kain zostały wstrzymane. Produkcja trafiła do kosza, ponieważ nie zgromadziła wokół siebie wystarczającej liczby graczy. Wojna pomiędzy ludźmi i wampirami dobiegła końca.

W imieniu całego zespołu Nosgoth chciałbym podziękować społeczności za wsparcie i oddanie podczas zamkniętych i otwartych testów beta. Ogromną radość sprawiało nam budowanie tej gry z waszą pomocą, ale ostatecznie publiczność nie była wystarczająco duża, aby kontynuować prace – czytamy we wpisie „Pożegnanie z Bronią” opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej.

Serwery będą otwarte dla graczy do 31 maja. Później zostaną wyłączone. Każdy, kto dokonał zakupów w grze po 1 marca, dostanie pieniądze z powrotem. Nosgoth powstawało w studiu Psyonix, które odpowiada między innymi za Rocket League.

Źródło: Nosgoth


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz