Seria Arkham już niedługo dostępna w HD?

0

Do Sieci trafiła grafika sugerująca nowe wydanie gier o Batmanie.

Arkham Asylum i Arkham City to najlepsze co mogło spotkać Mrocznego Rycerza w świecie wirtualnej rozrywki. Oba tytuły prezentowały świetny gameplay oraz wciągającą i angażującą fabułę. Nic więc dziwnego, że producent RockSteady Studios chciałby przypomnieć graczom oba tytuły, a także zarobić na nich jeszcze więcej pieniędzy.

Serwis Eurogamer otrzymał anonimowego maila, zawierającego bardzo interesujący załącznik. Zdjęcie z wiadomości przedstawia nazwę gry Batman Arkham HD Collection, która miałaby zadebiutować 10 czerwca bieżącego roku. W skład zestawienia wchodziłyby dwie wcześniej wymienione produkcje, a kolekcja dostępna ma być na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

za: VG24/7
za: VG24/7

Na tę chwilę zbiorcze wydanie jest wyłącznie plotką. Z grafiki wynika jednak, że już dzisiaj mają wystartować zamówienia przedpremierowe w sklepie GameStop. Jeśli do tego dojdzie, wtedy możemy zacząć odkładać pieniądze na ulepszone wersje przygód Batmana.

Źródło: VG24/7

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz