Rzut oka na dinozaury w Jurassic World Evolution

0

Wymarłe gady jak żywe.

Portal IGN zamieścił w sieci nowy zwiastun Jurassic World Evolution, na którym możecie zobaczyć wymarłe gady w trakcie codziennego życia w parku jurajskim. Materiał wideo powstał w oparciu o silnik gry, dlatego daje niejakie wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądała jej finalna wersja. Niestety, na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądało zarządzanie parkiem, ponieważ twórcy nadal nie pokazali rozgrywki.

Nie wiem jak wy, ale ja chcę więcej! Jurassic Park Evolution zmierza na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na lato 2018 roku i zgra się pewnie z premierą filmu Jurassic World: Upadłe Królestwo z Chrisem Prattem i Jeffem Goldblumem w rolach głównych.

Źródło: IGN

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz