Rudy 102 w World of Tanks na konsolach

0

Kultowy czołg z serialu „Czterej pancerni i pies” będzie dostępny do końca marca.

Znany z serialu „Czterej pancerni i pies” kultowy czołg Rudy 102 jest już dostępny w World of Tanks na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One i Xbox 360. Ten wyjątkowy T-34 jest maszyną premium VI poziomu, której największymi atutami są szybkostrzelność i mobilność. Co więcej, tak jak w pierwowzorze, w załodze znajdują się pies Szarik i reszta bohaterów. Czołg ma też unikatowe malowanie kadłuba.

W powieści Janusza Przymanowskiego Rudy był rosyjskim czołgiem T-34. W słynnym serialu początkowo grał go model z armatą kalibru 76 mm, a od odcinka szesnastego zatytułowanego „Daleki patrol” z armatą 85 mm. W wersji długometrażowej we wszystkich odcinkach był to czołg T-34/85. Szczegółowe informacje na temat Rudego w WoT znajdziecie tutaj. Czołg jest dostępny od dziś do 27 marca w różnych pakietach.

Źródło: Wargaming.net [materiały prasowe]

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz