Rozgrywka z Farming Simulator 17

0

Gra przeznaczona nie tylko dla mężczyzn.

Z symulatorami jest jak z disco-polo. Niby każdy się śmieje, ale wiele osób wie o temacie znacznie więcej, niż można byłoby przypuszczać. W tym roku do sprzedaży trafi kolejna edycja Farming Simulator, której zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Producent gry – studio GIANTS Software – obiecuje, że w najnowszej części wprowadzone zostaną zmiany, rozbudowujące rozgrywkę oraz poprawiające błędy poprzedniczek. Jedną z ważniejszych nowości będzie możliwość sterowania przedstawicielką płci pięknej, która radzi sobie na roli lepiej, niż niejeden twardziel.

Farming Simulator 17 trafi do sprzedaży 25 października bieżącego roku. Produkcja dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Oficjalna strona gry

 

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz