Rozbudowa narzędzi deweloperskich w Dying Light

0

Techland dodaje do „warsztatu” nowe możliwości.

Wrocławskie studio poinformowało, że narzędzia deweloperskie do Dying Light zostały rozbudowane o dodatkowe rozwiązania. Od tej pory na Steam Workshop będziemy mogli tworzyć scenariusze dla trybów kooperacji oraz projektować mapy dedykowane trybowi Deathmath. Wraz z aktualizacją, udostępniona została lokacja „Don’t Drown” stworzona przez RabidSquirrela, aktywnie wspierającego scenę moderską.

Tymon Smektała pełniący funkcję producenta gry zachęca użytkowników do tworzenia własnych zawartości i wspierania społeczności Dying Light:

Tak jak w przypadku samej gry, już od blisko roku energicznie rozwijamy narzędzia developerskie i doskonale widzimy jak świetnie i kreatywnie są one wykorzystywane przez naszych fanów. Jesteśmy przekonani, że nowe rozwiązania dla trybów kooperacji i PvP zapoczątkują prawdziwy wysyp zupełnie nowych map, przynosząc graczom kolejne porcje rozrywki. Chcemy też skoncentrować się na tym, by najlepsze z przygotowywanych map, trafiły także na konsole. Mam nadzieję, że już niebawem będziemy mogli coś zapowiedzieć w tym temacie.

Techland przygotował z okazji aktualizacji krótki film pokazujący, jak działają wprowadzone dodatki. Jeśli jesteście zainteresowani narzędziami deweloperskimi, a nie wiecie od czego zacząć, koniecznie zajrzyjcie na oficjalny kanał Dying Light na YouTube. Producent w serii materiałów tłumaczy krok po kroku, co należy zrobić, żeby osiągnąć jak najlepszy efekt końcowy.

Źródło: mat. prasowe

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz