Rise of the Tomb Raider PC w styczniu

0

Data premiery została potwierdzona.

Na stronie internetowej sklepu platformy Steam pojawiła się informacja, że gra Rise of the Tomb Raider dostępna będzie w sprzedaży od stycznia 2016 roku. Niestety, dzienna data premiery wersji dedykowanej komputerom osobistym nadal pozostaje nieznana.

Crystal Dynamics i Square Enix w lipcu zakomunikowały, że Rise of the Tomb Raider zadebiutuje na PC na początku przyszłego roku. Niedawno francuski Amazon przypadkiem ujawnił, że gra pojawi się w sprzedaży 29 stycznia. Najnowsza informacja potwierdza zatem częściowo poprzednią.

Rise of the Tomb Raider w platformie Steam
Rise of the Tomb Raider w platformie Steam

Premiera Rise of the Tomb Raider na konsolach Xbox 360 i Xbox One miała miejsce 10 listopada. Najnowsza odsłona serii zebrała bardzo pozytywne oceny. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem wersji dedykowanej komputerom osobistym, zachęcamy do lektury naszej recenzji.

Źródło: Steam


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz