Resident Evil 2 – czas gry

0

Nie za krótko, nie za długo – idealnie jak na survival horror.

Już tylko kilka dni dzieli nas od oficjalnej premiery odświeżonej wersji drugiej odsłony Resident Evil. Jeśli zastanawialiście się, ile czasu zajmie wam ukończenie kampanii remake’u, to twórcy mają dla was konkretną odpowiedź. Otóż, Capcom poinformował, że dotarcie do finału opowieści powinno zająć około dziesięciu godzin. Warto natomiast zaznaczyć, że w produkcji dostępne są dwie grywalne postacie, które posiadają własne ścieżki fabularne. Co prawda, raz na jakiś czas bohaterowie się spotykają, przez co historia wygląda identycznie, jednakże, żeby w pełni poznać opowieść, należy przejść grę dwa razy.

Remake Resident Evil 2 trafi do sprzedaży 25 stycznia bieżącego roku. Tytuł dostępny będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Za dystrybucję na terenie Polski odpowiada firma Cenega. Jeśli chcecie sprawdzić produkcję przed premierą, to kilka dni temu twórcy wypuścili trwające trzydzieści minut demo. Ograłem je i podzieliłem się na portalu swoją opinią, dlatego zachęcam was do zapoznania się z nią. Wystarczy kliknąć w ten link.

Źródło: wccftech

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz