Remedy Games pracuje nad sequelem swojej ostatniej produkcji?

0

Wieść ta zainteresuje głównie posiadaczy Xboksów One.

Na ten moment pewnym jest, że Remedy Games pracuje nad nową grą. Opatrzona jest ona kryptonimem „Project 7” i wiadomo o niej na razie tyle, że ma być tytułem multiplatformowym, przynależącym do gatunku przygodowych gier akcji i którego wydarzenia będą rozgrywać się w nowo stworzonym uniwersum. Okazuje się jednak, że studio może tworzyć w międzyczasie jeszcze jedną produkcję.

Tak twierdzi przynajmniej H.R. Nikoofar,  uznany w branży podcaster. Według niego, Remedy tworzy również sequel dla swojej ostatniej produkcji, czyli Quantum Break. Poinformował on o tym za pośrednictwem Twittera, w – swoją drogą – dosyć lakonicznym wpisie.

Więcej szczegółów na ten moment jednak brak. Najbardziej nurtującym pytaniem może być jednak, czy aby na pewno jest to informacja, którą można traktować poważnie? Cóż, H.R. Nikoofar na łamach swojego podcastu niejednokrotnie gościł rozmaitych twórców gier, więc można założyć, że ma on dostęp do ekskluzywnych informacji. Już niedługo jednak będzie szansa zweryfikować jego słowa – zbliża się w końcu E3. Jeżeli Remedy Games miałoby zapowiedzieć Quantum Break 2, to gdzie, jak nie w Los Angeles?

Źródło: Gamepur

 

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz