Realpolitiks już wkrótce na platformie GOG!

0

Nadchodząca aktualizacja gry zawiera nowe mini-scenariusze i funkcjonalności.

Jujubee S.A. z przyjemnością informuje, że gra Realpolitiks w dniu 5 maja 2017 roku otrzyma aktualizację zawierającą nowe mini-scenariusze oraz funkcjonalności (m.in. konwersja kulturalna i rezygnacja z roszczeń do prowincji), które będą dostępne za pośrednictwem platformy Steam i innych sklepów cyfrowych. W tym samym dniu gra trafi na półki sklepowe w specjalnej edycji pudełkowej. Aktualizacja jest bezpłatna dla wszystkich graczy już posiadających Realpolitiks w swojej bibliotece.

Nadchodząca aktualizacja gry zawierać będzie dodatkowe mini scenariusze stworzone specjalnie dla Polski, Czech, Słowacji, Węgier oraz Austrii. Ich akcja skupiona będzie wokół integracji państw Grupy Wyszehradzkiej działających w opozycji do ekspansywnej polityki odrodzonej w Austrii monarchii Habsburgów. We wspomnianych scenariuszach wystąpi łańcuch zdarzeń, który w wyniku pomyłki doprowadzi do podjęcia decyzji o budowie polskiej kolonii na Karaibach – “San Escobar”, która następnie stanie się przedmiotem rozgrywki dyplomatycznej między Stanami Zjednoczonymi a Chinami – Igor Zieliński, Dyrektor Kreatywny projektu Realpolitiks.

Dodatkowo, gra Realpolitiks zostanie już wkrótce wydana w sklepie cyfrowym GOG.com i również zawierać będzie wspomnianą aktualizację.

Źródło: Jujubee [materiały prasowe]

 

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz