Prey na zwiastunie premierowym

0

Gotowi na odparcie inwazji?

Premiera Prey’a już jutro. Z tej okazji Bethesda opublikowała w sieci zwiastun premierowy produkcji, który oprócz fragmentów rozgrywki, prezentuje tło fabularne najnowszej gry Arkane Studios. Materiał wideo jest krótki, ale za to intensywny. Nie wiem jak Wy, ale ja z niecierpliwością czekam na jutrzejszą premierę.

Bohaterem Prey jest Morgan Yu, kluczowy obiekt badawczy w eksperymencie, który miał na zawsze zmienić oblicze ludzkości. Wszystko zmienia się, kiedy stacja kosmiczna Talos I zostaje zaatakowana przez obcych. Morgan jest naszą ostatnią nadzieją na powstrzymanie Typhona i ocalenie ludzkości przed zagładą. Pomocą posłużą mu narzędzia i broń znalezione na stacji, spryt oraz niesamowite zdolności.

Prey pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jeżeli tak jak ja nie możecie doczekać się jutrzejszej premiery, przypominamy, że producent i wydawca udostępnili do pobrania The Prey Demo: Opening Hour, które pozwala na zagranie w prolog gry.

Źródło: Bethesda Softworks

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz