Plotka o The Last of Us 2 zdementowana?

0

Kilka dni temu podczas wywiadu, Nolan North przypadkowo zasugerował powstanie kontynuacji The Last of Us.

Neil Druckmann z Naughty Dog postanowił odnieść się do tej niefortunnej sytuacji, dając do zrozumienia, że na tę chwilę nie mamy co liczyć na kontynuację historii Joela i Ellie:

Odpowiedź brzmi – jest całkowicie szczera, mówiliśmy już o tym w przeszłości – gdy Bruce (Straley) i ja przeszliśmy do Uncharted 4, wszyscy zastanawialiśmy się nad The Last of Us 2 z nowymi postaciami; z Joelem i Ellie; pomysłami na grę w klimatach science-fiction lub fantasy. Tworzyliśmy prototypy pod kątem każdego z pomysłów. Gdy już byliśmy blisko zamknięcia listy, poproszono nas o skupienie się nad pracą przy Uncharted 4.

Następnie dodał:

Uważam, że miał [Nolan North] w jakimś stopniu rację, twierdząc, że pracujemy nad czymś, ale nawet my nie wiemy jeszcze, czym się zajmiemy w przyszłości. Nie będziemy tego wiedzieć prawdopodobnie aż do kilku miesięcy po ukończeniu Uncharted 4.

Pozostaje zatem poczekać do przyszłego roku, kiedy to prawdopodobnie Naught Dog ujawni oficjalnie, nad jakim projektem aktualnie pracuje. Chyba, że do tego czasu pracownicy firmy będą brali udział w kolejnych wywiadach. Może na wzór Alicji Bachledy-Curuś zdradzą plany amerykańskiego producenta.

Źródło: gamesradar

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz