Naughty Dog przypadkiem potwierdza pracę na The Last of Us 2

0

Wciąż brak oficjalnego potwierdzenia, ale…

Wszyscy miłośnicy post-apokaliptycznego świata, w którym garstka ludzi walczy z kontrolowanymi przez grzyby z rodzaju Cordyceps zombie, śledzą każdy przeciek sugerujący, że Naughty Dog pracuje nad jego kontynuacją. Tych na razie było jak na lekarstwo, ale całkiem niedawno doszło do zabawnej sytuacji z udziałem pracowników studia – Ericiem Monacellim, Joshem Scherrem i Ericiem Baldwinem udzielającym wywiadu w ramach livestreama o Nathan Drake Collection. Odpowiedzialny za animację twarzy Scherr wspomina, że ten element gry jest wspólny w serii Uncharted i… pierwszej części The Last of Us. Josh szybko zauważa swój błąd, starając się jakoś wybrnąć z sytuacji, wywołując tym samym ogólną wesołość wśród reszty ekipy.

Oczywiście takie przypadkowe wspomnienie nie żadnym oficjalnym potwierdzeniem prac nad grą, która nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana. Daje jednak sporo nadziei fanom, wyczekującym kontynuacji jednej z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek ukazały się na PlayStation 3, zremasterowanej później na PS4.

Źródło: IGN

Człowiek orkiestra, były redaktor PurePC, GoGamers, Linux+, okazjonalny współpracownik serwisów PCLab i Softonet.pl. Leń-perfekcjonista, koneser dobrego piwa i domowej przekąski. Po godzinach - Leniwiec we Wrocławskim ZOO.

Zostaw komentarz