PlayStation Plus – maj 2019

1

Sony opublikowało listę gier, jakie w maju dostępne będą w ofercie PlayStation Plus.

Jeżeli jesteście subskrybentami PlayStation Plus, to z pewnością wyczekiwaliście, aż Sony ogłosi listę gier, które zostaną udostępnione za darmo w ramach abonamentu. Jako, że od marca zrezygnowano z tytułów na PlayStation 3 i PS Vitę, to oferta dotyczy wyłącznie posiadaczy konsoli PlayStation 4. Nie przełożyło się to jednak na większa liczbę gier na tę platformę. Zgodnie z zapowiedzią, w maju będziecie mogli pobrać następujące produkcje:

  • Overcooked – premiera: 2016, ocena na Metacritic: 78
  • What Remains of Edith Finch – premiera: 2017, ocena na Metacritic: 88

Pierwszy tytuł to idealna pozycja dla osób, które uwielbiając spędzać czas przed konsolą wspólnie z rodziną. W Ovecrooked zadaniem graczy jest przygotowywanie najróżniejszych potraw wedle podanych przez twórców receptur. Tytuł okraszony został ogromną dawką humoru, który powinien przypaść do gustu zarówno młodszym, jak i starszym odbiorcom. Z kolei, What Remains of Edith Finch to gra przygodowa poruszająca wiele filozoficznych tematów. Historię poznajemy z perspektywy kilku członków pewnej rodziny, nad którą ciąży klątwa. Rozgrywkę można najlepiej określić „symulatorem chodzenia”.

Overcooked i What Remains of Edith Finch dostępne będą do pobrania od 7 maja. Tym samym, z oferty znikną gry z kwietnia, czyli Conan Exiles oraz The Surge. Macie więc kilka dni, żeby przypisać do konta te dwa tytuły.

Źródło: PlayStation


Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz