Płatna aktualizacja do Windowsa 10

0

Końca dobiega promocja pozwalająca na darmową aktualizację.

Microsoft przypomina, że 29 lipca końca dobiega trwająca równy rok promocja pozwalająca na darmową aktualizację systemu operacyjnego do Windowsa 10. Po upływie tej daty za aktualizację do wersji Home zapłacimy równowartość 119 dolarów, a na polskim rynku 499 złotych.

Udostępnienie użytkownikom nowego systemu operacyjnego za darmo wiązało się z ogromnym ryzykiem, było też jedynym rozsądnym wyjściem po sromotnej klęsce, która stała się udziałem Windowsa 8. Wszystko wskazuje jednak na to, że posunięcie koniec końców opłaciło się – Microsoft ogłosił, że pod kontrolą Windowsa 10 działa obecnie ponad 300 milionów urządzeń.

Jeżeli jeszcze nie zaktualizowaliście systemu operacyjnego do najnowszej wersji, pozostało Wam już niewiele czasu. Mimo że niepozbawiony wad, Windows 10 sprawuje się znacznie lepiej niż niesławny poprzednik, dlatego warto rozważyć możliwość zmiany.

Źródło: Microsoft


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz