Pierwszy poziom Wolfenstein II: The New Colossus za darmo!

0

Bethesda udostępniła demo nowych przygód B.J. Blazkowicza.

Nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Wolfenstein II: The New Colossus? Dobrze się składa, ponieważ Bethesda udostępniła właśnie pierwszy poziom gry, dzięki czemu będziecie mogli wypróbować nowy tytuł studia Machine Games za darmo. W demo zagracie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jeżeli zdecydujecie się na zakup pełnej wersji, postępy zostaną do niej przeniesione.

Wolfenstein II: The New Colossus to bez dwóch zdań jedna z najlepszych strzelanek tego roku. Świetna oprawa audiowizualna, wciągająca fabuła i udany mariaż starych mechanik z nowymi sprawiają, że jest to tytuł, obok którego nie można przejść obojętnie. Więcej dowiecie się z naszej recenzji.

Źródło: Bethesda Softworks

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz