Paragon – otwarte beta testy

0

Jest też nowy zwiastun.

Paragon to najnowsza produkcja studia Epic Games, odpowiedzialnego dotychczas m.in. za świetną i popularną serię Gears of War. Producent próbuje tymczasem swoich sił w modnym ostatnio gatunku MOBA. Efekt jego pracy będzie można sprawdzić jeszcze w tym miesiącu.

Epic Games zapowiedziało, że 26 maja (czwartek) rozpoczną się otwarte beta testy gry Paragon, które potrwają do 30 maja (poniedziałek). Warunkiem przystąpienia do próbnej wersji, jest zarejestrowanie się na oficjalnej stronie producenta. Można to zrobić wyłącznie do 25 maja, ponieważ później rejestracja zostaje wyłączona.

Premiera Paragon planowana jest na październik bieżącego roku. Produkcja tworzona jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 4. Beta testy dostępne będą na obu platformach.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz