Oryginalny Xbox One odchodzi do lamusa

0

Konsola znika z wirtualnych półek sklepowych Microsoftu.

Na horyzoncie coraz wyraźniej majaczy Xbox One X i wyraźnie widać, że oryginalna konsola Microsoftu powoli odchodzi do lamusa. W brytyjskim sklepie firmy Xbox One został już zupełnie wyprzedany, a w amerykańskim dostępna jest jedynie odświeżona wersja urządzenia. Produkcję oryginalnej konsoli Xbox One, której sprzedaż rozpoczęła się w listopadzie 2013 roku, wstrzymano już kilka miesięcy temu, ale można było ją kupić za pośrednictwem sklepu internetowego Microsoftu.

Wszystko wskazuje na to, że magazyny pustoszeją i robi się w nich miejsce dla nadchodzącego Xboksa One X. Nic dziwnego, w końcu konsola pobiła rekord sprzedaży firmy w zamówieniach przedpremierowych. A co z Xboksem One S? Microsoft musi być zadowolony ze sprzedaży konsoli skoro zaprezentował w trakcie tegorocznych targów Gamescom zestawy Minecraft i Śródziemie: Shadow of War.

Źródło: Microsoft

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz