Operacja „Biała Kopuła” to pierwsza sugestia, że nadchodzi 27. bohater Overwatch

0

Nazywa się Emre Sarioglu?

Blizzard wrzucił na Overwatchowego Twittera grafikę z odtajnionym raportem po operacji „White Dome” (Biała Kopuła). Raport wymienia z nazwy dowódcę misji, Anę Amari oraz dwóch znanych herosów – Torbjörna i Reinhardta. Wygląda jednak na to, że wraz z nimi w walce z Omnikami uczestniczył Emre Sarigolu, jednak w tekście nie pojawia się nic o jego dokonaniach ani specjalności. Internet podpowiada, że Emre to imię tureckie, można więc zakładać, że właśnie stamtąd pochodzić będzie nowy bohater.

W podobny sposób rok temu zapowiadano pojawienie się Orisy, a zważywszy na to, że ostatnia nowa bohaterka, Moira, ukazała się w grze w listopadzie, możemy zakładać, że w najbliższych dniach i tygodniach dowiemy się więcej na temat Emre. Z drugiej strony, kto wie, może w rzeczywistości czeka na nas tylko nowa mapa, prawdziwa biała kopuła (czymkolwiek jest), od której wzięła się nazwa operacji?

 

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz