Oferta Twich Prime doczekała się rozszerzenia

0

Twitch Prime zaoferuje teraz znacznie więcej, niż zniżki do Amazona i darmowe skiny dla postaci.

Usługa Twitch Prime wystartowała we wrześniu 2016 roku i początkowo oferowała stosunkowo niewiele. Roczna subskrypcja kosztowała 99 dolarów (prawie 340 złotych w przeliczeniu) i ci, którzy zdecydowali się na jej wykupienie, otrzymywali możliwość darmowych subskrypcji kanałów na tej platformie, oglądanie materiałów bez reklam, kody zniżkowe na Amazona, a także nieco wirtualnej zawartości do gier. Teraz oferta poszerzy się jeszcze o darmowe gry.

Pierwszy rzut „Free Games with Prime” planowany jest na 15 marca. Od tego dnia, w ramach Twitch Prime, pojawią się takie tytuły jak Superhot, Mr. Shifty, Oxenfree, Shadow Tactics oraz Tales from Candlekeep: Tomb of Annihilation. Produkcje te będą dostępne do 31 marca, a już 1 kwietnia pojawi się kolejny zestaw. Wiadomo również, jakie produkcje będą wtedy dostępne – zapowiedziano Tales from the Borderlands, Steamworld Dig, Kingsway, Tokyo 42 i Dubwars.

Co ciekawe, gdy gry z usługi zostaną zaklepane, zostają z graczem już na zawsze. Aby w nie zagrać nie będzie konieczne posiadanie subskrypcji Twitch Prime, co jest dosyć miłą odmianą od konkurencyjnego PlayStation Plus czy Xbox Live Gold. Nie wiadomo jednak do jakiej platformie trzeba będzie otrzymane tytuły przypisać.

Być może na ten moment oferta nie robi co prawda piorunującego wrażenia, ale można się spodziewać, że już wkrótce do oferty trafią głośniejsze tytuły. Na pewno jednak dodatkowe korzyści już teraz będą w stanie zatrzymać tych, którzy subskrypcję zdążyli wykupić, a jest też wysoce prawdopodobne, że grono posiadaczy usługi zacznie się poszerzać. Dobry ruch, Twitchu.

Źródło: PCGamer

 

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz