Obsidian zainteresowany Falloutem

0

Twórcy New Vegas chcieliby stworzyć kolejną odsłonę serii.

Eric Fenstermaker, scenarzysta i projektant w Obsidian Entertainment, zapytany o to, czy studio byłoby zainteresowane stworzeniem kolejnej odsłony serii Fallout, odpowiedział, że zespół podjąłby się tego zadania z przyjemnością.

Zawsze jestem gotowy na pracę nad Falloutem. Myślę, że wszyscy jesteśmy. To marka, przy której świetnie się pracuje.

Studio Obsidian Entertainment, które ma na swoim koncie między innymi South Park: Kijek Prawdy, czy Pillars of Eternity, odpowiada również za Fallout: New Vegas z 2010 roku. Produkcja uważana jest za jedną z najlepszych części serii.

Jakie są szanse na to, że Bethesda odda ponownie markę w ręce studia Obsidian? Trudno powiedzieć, ale nie można oczywiście wykluczyć takiej możliwości. Tymczasem nie pozostaje nam nic innego, jak tylko cieszyć się najnowszą częścią.

Źródło: Twitter

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz