Obsadzono nową filmową Larę Croft

0

Angelina Jolie idzie w odstawkę.

Zagraniczny portal The Hollywood Reporter poinformował, że wytwórnia filmowa Warner Bros. wybrała aktorkę, która odegra rolę Lary Croft w kolejnej adaptacji filmowej. Tym razem w piękną pannę archeolog wcieli się dwudziestosiedmioletnia Alicia Vikander.

Podczas tegorocznej gali Oscarów, szwedka otrzymała statuetkę za najlepszą aktorkę drugoplanową, dzięki wystąpieniu w dramacie biograficznym „Dziewczyna z portretu”. W ubiegłym roku Vikander mogliśmy również zobaczyć w świetnym thrillerze science-fiction „Ex Machina” oraz w rozrywkowej produkcji „Kryptonim UNCLE”. Z pewnością nie można jej odmówić talentu oraz zaangażowania.

„Tomb Raider” (ostateczny tytuł nie został jeszcze ujawniony) tworzony jest we współpracy Warner Bros. z wytwórnią Metro Goldwyn Mayer. Producenci wykupili prawa do marki od studia GK Films, które wcześniej zdobyło je od firmy Square Enix. W chwili obecnej, nie wiadomo kiedy film trafi do kin.

Źródło: The Hollywood Reporter

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz