NOX za darmo od Electronic Arts

0

Elektronicy podzielili się kolejnym prezentem.

Electronic Arts udostępniło kolejną produkcję w ramach programu „Specjalny Prezent” na Originie. Po Medal of Honor: Pacific Assault przyszła pora na grę NOX, która pierwotnie trafiła do sklepów w 2000 roku.

Za tytuł odpowiada Westwood Studios, czyli twórcy serii Command & Conquer. NOX nie jest jednak strategią czasu rzeczywistego, ale połączeniem akcyjniaka z grą RPG. Fabuła produkcji skupia się na Jacku Mowerze, który po wchłonięciu przez telewizor, trafia do tajemniczej krainy, pełnej niebezpieczeństw i dziwnych przeciwników.

Żeby uzyskać dostęp do NOX, należy wejść na oficjalną stronę Origin i kliknąć w przycisk „Pobierz Teraz Gratis”. Jak napis wskazuje, gra dostępna jest w pełni za darmo i do jej pobrania nie potrzeba mieć wykupionego abonamentu Access.

Źródło: Origin

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz